{{:: 'cloud_flare_always_on_short_message' | i18n }}
Check @genius for updates. We'll have things fixed soon.

Relja Popović

AKA: Drima and Relja

About Relja Popović

Relja Popović rođen je 2. avgusta 1989. godine u Beogradu. Od 2005. godine zajedno sa Vladimirom Matovićem čini grupu Elitni Odredi. 2015. godine započinje solo karijeru. Takođe, bavi se i glumom.

Vests & Waistcoats | 4 3 2017-08-27The Last Ship - Bread and Circuses | A Star is Born 2018 HC HDRip XviD AC3-EVO